Odrobina kolorowej magii jeszcze nikomu nie zaszkodziła – tym bardziej w Naszej Bajce :)

Korzystając z okazji iż w przedszkolu narodziła się nowa tradycja wsparcia WOŚP postanowiliśmy rodzinnie przekazać coś jedynego w swoim rodzaju a zarazem niepowtarzalnego, aby nabywca miał pamiątkę z pierwszego grania WOŚP w Naszej Bajce. Przypadkowo dużo wcześniej nabyliśmy od zaprzyjaźnionej firmy dwie donice gipsowe w kształcie czaszki. Pierwsza poszła jako prezent w ręce artysty, nomen omen z naszej bajki????, druga została w domu. A że były to donice w formie surowej czyli świetnie pasującej aby je ozdobić i przekazać na godny cel, tak też się stało.  Doniczkę ozdobiliśmy w logotypy WOŚP i Naszej Bajki, co powinno zrobić wrażenie na potencjalnych nabywcach. Ponadto odpowiedni dobór kwiatu (najlepiej opadającego) zrobi piorunujące wrażenie w domu / biurze nabywcy. Chciałbym zaznaczyć że cała donica od początku do końca to tylko i wyłącznie ręczna robota: do której były użyte gips, markery, farby akrylowe oraz lakier bezbarwny. Serdecznie zachęcam i polecam – Adam Szewczyk & Familia.

Cena wywoławcza to jedyne 100zł

Jeśli macie Państwo coś co chcielibyście ofiarować na naszą przedszkolną aukcję prześlijcie zdjęcie wraz z opisem i ceną wyjściową na adres przedszkole@naszabajka.pl.

Cały dochód z aukcji zasili konto 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Do akcji tej przystąpiliśmy jako przedszkole po raz pierwszy więc ZRÓBMY TO RAZEM.