Przedszkole Prywatne Pogodno Szczecin

Przedszkole Nasza Bajka w Szczecinie, mieszczące się w dzielnicy Pogodno, to wyjątkowe miejsce, w którym bajkowy świat miesza się z rzeczywistością, a maluchy mogą funkcjonować na co dzień w tych szczególnych warunkach. Doskonale wiemy, że czasem niebagatelną trudnością w życiu rodzica jest przekonanie dziecka do uczęszczania do nowego miejsca, w którym każdego dnia będzie spędzało sporo czasu. Dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, aby umilić codzienne aktywności dzieciom. Nad ich bezpieczeństwem czuwa liczna i wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która posiada ogromne doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Opiekunowie doskonale rozumieją ich potrzeby, a także sposób, w jaki maluchy postrzegają świat. Przedszkole prywatne na Pogodnie staje się więc drugim domem, w którym da się zauważyć szczyptę bajkowej magii praktycznie na każdym kroku.

Przedszkole Szczecin Pogodno – bajkowa atmosfera na co dzień

Przedszkole prywatne na Pogodnie musi podobać się nie tylko rodzicom, ale przede wszystkim dzieciom. Tylko wtedy można oczekiwać, że maluch będzie chciał odwiedzać placówkę każdego dnia. Zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu zdecydowanie sprzyja zabytkowy wystrój budynku i bajkowa atmosfera, jaka panuje w naszym przedszkolu na Pogodnie (Szczecin). Praktycznie na każdym kroku można dojrzeć elementy charakterystyczne dla wielu bajek uwielbianych przez maluchy. Nasza przestrzeń została ozdobiona licznymi kolorowymi malunkami oraz wyposażona w różnorodne zabawki statyczne i interaktywne. Dzięki temu dzieci w przedszkolu prywatnym na Pogodnie nie mają okazji poznać znaczenia słowa ,,nuda” – tu zawsze coś się dzieje!

Nasza Bajka – wyjątkowe przedszkole Pogodno Szczecin

Wszystkie sale oddane do dyspozycji przedszkolaków mieszczą się w zabytkowym budynku, który kryje w sobie bogatą, ponad 100 letnią historię. Od wielu lat przedszkole na Pogodnie (Szczecin) jest miejscem szczególnym, w którym najmłodsi powoli odkrywają świat, a jednocześnie nabywają nowe umiejętności, również artystyczne,  które przydadzą im się w kolejnych latach życia. Wykwalifikowani opiekunowie pomagają maluchom stawiać pierwsze kroki we wszystkich obszarach, od samodzielności do prezentacji artystycznych, jednocześnie przygotowując je do rozpoczęcia nauki w szkole. Wszystko to odbywa się w warunkach zabawy, zatem nauka jest dostosowana do sposobu, w jaki dzieci nabierają umiejętności i przyswajają informacje. Najmłodsze maluchy skupiając się na zabawie, jednocześnie uczą się przebywania w grupie oraz nawiązywania nowych znajomości. Przedszkole Nasza Bajka na Pogodnie to idealne miejsce do kontaktów z rówieśnikami,  rozwijania zdolności i utrzymywania relacji.

Nowoczesne przedszkole prywatne Pogodno

Nasze przedszkole na Pogodnie (Szczecin) to miejsce przystosowane do stymulowania rozwoju poznawczego dzieci poprzez różnorodne zajęcia i zabawy. Oferta naszej placówki jest niezwykle bogata pod tym względem, co uspokaja rodziców zatroskanych o przebieg dnia swoich pociech. Pod naszą opieką dzieci uczą się podstaw logicznego myślenia i rozwiązywania codziennych problemów. Zorganizowane zabawy rozwijają kreatywność, zachęcając maluchy do aktywności. Wyobraźnię pobudza sam wystrój naszego przedszkola w Szczecinie (Pogodno), jako że zostało ono urządzone w nietuzinkowym, zabytkowym wnętrzu. Z doświadczenia wiemy, że pociechy uwielbiają swoje przedszkole, traktując je jako wyjątkowe miejsce spotkań z rówieśnikami. W murach naszej placówki dzieci mogą wchodzić w interakcję z innymi przedszkolakami, a także opiekunami. Wtedy uczą się współpracy, sztuki dzielenia się z innymi, a także funkcjonowania w większej grupie. W naszym przedszkolu w Szczecinie (Pogodno) nawiązują się pierwsze przyjaźnie, które często pielęgnowane są przez dzieci przez długie lata.