Rekrutacja kadry

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU „NASZEJ BAJKI”!

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację uzupełniającą do zespołu placówek Nasza Bajka. Aktualnie do przedszkola przy Wojska Polskiego poszukujemy pracowników na stanowiska:

• NAUCZYCIEL/KA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
  • NAUCZYCIEL/KA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU

Co oferujemy:

• elastyczną formę współpracy – umowę o pracę, zlecenie lub o świadczenie usług
  • stabilne wynagrodzenie (nauczyciele kontraktowi w naszej placówce zarabiają nawet 3700 zł netto) w uwzględnieniu stopnia zawodowego oraz poziomu wykształcenia
  • zatrudnienie w oparciu o Kartę Nauczyciela (w ramach pełnego etatu 25 lub 22 godzin pracy dydaktycznej tygodniowo)
  • 7 tygodni płatnego urlopu wypoczynkowego rocznie
  • możliwość prowadzenia dodatkowych zajęć, co pozwala na autorealizację i uzyskanie dodatkowych zarobków
  • fachowe wsparcie metodyka
  • twórczą, przyjacielską atmosferę
  • możliwość dofinansowania studiów licencjackich, magisterskich lub podyplomowych oraz kursów kwalifikacyjnych
  • możliwość korzystania z wyżywienia na miejscu (dwudaniowy obiad) w cenie 5 zł lub na wynos w cenie 7 zł
  • dzieci naszych pracowników mogą uczęszczać do placówek „Naszej Bajki”  na specjalnych warunkach – opłata to tylko ok. 300 zł/msc. (pobyt + wyżywienie).

Czego oczekujemy:

• wykształcenia kierunkowego
  • długotrwałej współpracy
  • zaangażowania w życie placówki
  • rzetelnego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań

Zainteresowana/y?
Aplikuj już teraz.

Przygotuj swoje CV. Uzupełnij je o poniższą klauzulę:

„ Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe „Nasza bajka” w Szczecinie al. Wojska Polskiego 211, dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko (tu wpisać nazwę stanowiska).

Wypełnij poniższy formularz i prześlij go, klikając w przycisk WYŚLIJ ZGŁOSZENIE.
Zostań częścią „NASZEJ BAJKI”!