Wybiła dwunasta! Tak to już dwunasta oferta więc uczcijmy ją wielkim kawałkiem pysznego tortu.

Tak jak mnie radowały serduszka WOŚP, na oddziale dla wcześniaków w jednym ze szczecińskich szpitali, w którym na świat przyszedł mój synek, tak teraz ja chciałabym sprawić komuś radość i odrobinę słodyczy w sobotnie popołudnie

Pyszne owoce na górze i kolorowe słodkości, a w środku… Puszysty i delikatny biszkopt, przełożony pysznym mascarpone ze śmietanką   Do wyboru jeden z dwóch rodzajów ciasta. Zrobię go na Wasze zamówienie we wcześniej ustalonym terminie (telefon podany zostanie zwycięzcy licytacji).

Jak mawiają – sen jest dla słabych, WIĘC JA PIEKE A MY WSZYSCY GRAJMY RAZEM DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

Serdecznie pozdrawiam – Sylwia Wypych

Cena wyjściowa  – 100zł.

Jeśli macie Państwo coś co chcielibyście ofiarować na naszą przedszkolną aukcję prześlijcie zdjęcie wraz z opisem i ceną wyjściową na adres przedszkole@naszabajka.pl.

Cały dochód z aukcji zasili konto 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Do akcji tej przystąpiliśmy jako przedszkole po raz pierwszy więc ZRÓBMY TO RAZEM!