Alicja w Krainie Czarów – księga kolorowanek.

Księga kolorowanek – Alicja w Krainie Czarów to wyjątkowa pozycja dla wyjątkowej dziewczynki.  Jest to zbiór kolorowanek, które tylko czekają aby wypełnić je barwami.   Na ilustracjach znajdziecie wszystkich bohaterów tej opowieści: Białego Królika, Kapelusznika, Kota z Cheshire i, oczywiście, Alicję.   Na osobę która kupi tę książeczkę czekają godziny wspaniałej zabawy więc gorąco zachęcamy do udziału w aukcji – Gabrysia Orłowska z mamą.

Cena wyjściowa – 30 zł.

Jeśli macie Państwo coś co chcielibyście ofiarować na naszą przedszkolną aukcję prześlijcie zdjęcie wraz z opisem i ceną wyjściową na adres przedszkole@naszabajka.pl.

Cały dochód z aukcji zasili konto 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Do akcji tej przystąpiliśmy jako przedszkole po raz pierwszy więc ZRÓBMY TO RAZEM.