Wycieczka do dalekiego KIEŁBASKOWA

21 czerwca tuż po śniadanku, razem z całym przedszkolem wyruszyliśmy AUTOKARAMI !!!  na wycieczkę, by przeżyć prawdziwą przygodę.

Dotarliśmy aż do gorącej i tajemniczej Afryki!

Naszym przewodnikiem był szalony doktor (tradycyjnie już  Pan Krzysztof Gajewski), który razem ze swoimi pomocnikami pokazał nam piękne i dzikie oblicze tego dalekiego lądu.

Mogliśmy tropic dzikie zwierzęta, pobawić się ze słoniem, pomalować przepięknie nasze twarze, poznać ciężkie ni często niebezpieczne życie Afrykańczyków biorąc udział w różnych  konkurencjach, sportowych zawodach i grach, a także śpiewać i tańczyć  razem z tubylczym zespołem, w rolę którego wcieliła się kadra pedagogiczna „Naszej bajki”.

Oczywiście nie zabrakło również pieczonych kiełbasek dla wygłodniałych tropicieli zmęczonych zabawą. Warto dodać, że cała nasza przygoda miała miejsce w przepięknym Gospodarstwie Agroturystycznym W Trzynastu Dębach w Kołbaskowie (lub jak relacjonowały później nasze przedszkolaki – w KIEŁBASKOWIE J), do którego na pewno chętnie jeszcze wrócimy!