Ekoludki

Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu ekologicznego.

„ Bo Ziemia to wyspa, to wyspa zielona

wśród innych dalekich planet.

To dom jest dla ludzi, dla ludzi i zwierząt

więc musi być bardzo zadbany”

24 czerwca 2014r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie przedszkolnej ekologicznej akcji pod hasłem „Segregujemy śmieci – zbieramy makulaturę, plastikowe butelki, baterie, puszki a także plastikowe nakrętki, które pomogą w rehabilitacji chorej Martynki”.

Niekwestionowanym zwycięzcą został Maurycy Zaremba z grupy IV – który przyniósł ponad 280 kg. makulatury, niezliczone ilości butelek i puszek oraz baterii i nakrętek.   Jego systematyczność w gromadzeniu i dostarczaniu tych surowców do przedszkola nie na sobie równych i wzbudza uznanie wszystkich przedszkolaków.

II miejsce zajął Staś Wręga również z grupy IV

III miejsce zdobył Julian Felczerek z grupy VI.

Zwycięzcom wręczono nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Ale we wszystkich grupach znalazło się wielu ekoludków – ich wszystkich również nagrodzono, nawet tych którzy zebrali choćby najmniejszą ilość ekologicznych surowców.

Czy ktoś odbierze mistrzowski tytuł Maurycemu w następnym roku???

Zobaczymy…