Kochani, dziś okazja rzadka.
Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.

Jak wiecie jest ich razem czworo,
co można sprawdzić, gdy się zbiorą.

Wciąż mówią wtedy o tych latach,
gdy jeszcze dzieckiem był mój tata.

A nasza mama bez swych lalek
do łóżka iść nie chciała wcale.

A teraz, jak ten czas wciąż leci!
Cieszą się z dzieci swoich dzieci.

I myślą widząc ich gromadkę,
że miło Babcią być i Dziadkiem.

Więc dziś spróbujcie zapamiętać.
Czym są dla Dziadków ich wnuczęta?

I pięknej szansy nie przegapcie:
kochajcie Dziadków swych i Babcie.

Tradycyjnie jak co roku w styczniu i w lutym, skromne progi „ Naszej bajki” odwiedzili ważni goście – kochane Babcie i kochani Dziadkowie. Z okazji ich święta wszystkie przedszkolaki przygotowały specjalne przedstawienia, upominki i niespodzianki. Mali aktorzy, długo trenowali pod okiem swoich pań. Licznym przygotowaniom nie było końca, aż nadeszła ta wielkopomna chwila, kiedy na scenę trzeba było wyjść. Nikt w tym ważnym dniu nie próżnował i ważne słowa do Babć i Dziadków kierował:„Z grzeczniutkim ukłonem, z uśmiechem radości, witamy serdecznie zebranych tu gości…”W oczach niejednej Babci i Dziadka kręciła się łza. Dzieci włożyły dużo pracy, by w tym dniu pokazać się z jak najlepszej strony: były misie, lalki, dziennikarskie audycję, kulinaria, bałwankowa zabawa i bajka o „Czerwonym Kapturku”, wspólne tańce – wygibańce i piosenki dedykowane specjalnie tak wspaniałej widowni.Na zakończenie przedszkolaki wręczyły gościom wykonane własnoręcznie upominki.Dla wszystkich i małych i dużych było to wielkie wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci.Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy, że zaszczycili nas swoją obecnością.

Do zobaczenia za rok.

GRUPA I