Wielkie święto dzisiaj mamy „ Pasowanie” zaczynamy !!!

„ Andrzej, Krzyś i mała Jola
Tup, tup,tup, tuptuś, tup,tup
Idą razem do przedszkola
Tup, tup,tup, tuptuś, tup,tup
Bawić się będziemy ładnie
La,la,la,la,la,la,la,la,
Nie zapłaczesz gdy upadniesz
La,la,la,la,la,la,la,la,”

Wielkie święto dzisiaj mamy  „ Pasowanie” zaczynamy !!!

W naszym przedszkolu 23 i 24 października, dwie nasze najmłodsze grupy, miały swoje ważne święto. W tym dniu odbyło się uroczyste „pasowanie” maluszków na dzielnych przedszkolaków. Dzieci z grupy I i II pokazały nam wszystkim, że są już dzielne i potrafią wystąpić, zaśpiewać pięknie piosenki i powiedzieć ładnie wierszyki. Były bardzo dumne i mocno przeżyły swoje pierwsze w życiu ważne występy i popisy aktorskie.

Dzieci z grup ( V i VI) , przygotowały dla najmłodszych przedszkolaków specjalne upominki, wesołe piosenki oraz tańce wygibańce, przy których wspólnie wszyscy miło się bawiliśmy. Pokazując tym sposobem, że w przedszkolu jest fajnie i wesoło!!!

Pani dyrektor bacznie przyglądała się poczynaniom naszych małych skarbów i przystąpiła do pasowania na dzielnych przedszkolaków, ponoć największym na świecie czarodziejskim lizakiem!

Maluszki składając przyrzeczenia odciskały swoje dłonie:

MY MALUCHY PRZYRZEKAMY:
• BYĆ OD DZIŚ PRZEDSZKOLAKAMI
• NIE GRYMASIĆ I NIE SZLOCHAĆ
• ZAWSZE SWOJE PANIE KOCHAĆ
• GRZECZNIE BAWIĆ SIĘ I FIKAĆ
• W MIG ZAJADAĆ Z TALERZYKA
• NAUCZYMY SIĘ DZIĘKOWAĆ
• I PORZĄDNIE SIĘ ZACHOWAĆ
• OD DZIŚ ZAWSZE BYĆ ZUCHAMI I DOBRYMI KOLEGAMI !!!

Grupa I

Grupa II