Bardzo ważne ogłoszenie dla grupy V !!!

Szanowni Rodzice grupy V – ENTLICZKI PENTLICZKI

W związku z planowanym długotrwałym  zwolnieniem lekarskim pani Katarzyny Hazeńskiej jestem zmuszona wprowadzić konieczne zmiany w rozkładzie pracy nauczycieli na najbliższe miesiące.

Wszystkie zajęcia dydaktycznę i wychowawcze,  wynikające z podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz codzienną naukę języka angielskiego, realizować będzie z Waszymi dziećmi pani Joanna Garbarczyk, w godzinach od 8.30 do 15.30.

Natomiast codzienne zajęcia nauki języka niemieckiego w miesiącu grudniu i styczniu prowadzić będzie pani Anna Bujak, a od lutego do końca roku szkolnego realizować je już  będzie pani Monika Kasińska.   Od miesiąca stycznia pani Joanna Garbarczyk wspierana będzie w swoich działaniach przez drugiego /nowego/ nauczyciela, zatrudnionego  w pełnym wymiarze czasu pracy.

Bardzo Państwa przepraszam za kolejne zmiany i niedogodności, jednak wynikają one z sytuacji osobistych i zdrowotnych pracowników przedszkola i są niestety niemożliwe do przewidzenia czy wcześniejszego zaplanowania.

Mam nadzieję, że pani Joanna Garbarczyk, która bardzo szybko zdobyła zaufanie i sympatię Waszą i dzieci, jest dla Państwa i Waszych pociech gwarantem dobrego samopoczucia i wysokiej jakości pracy opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej.

Małgorzata Baszkiewicz – dyrektor przedszkola.