Bardzo ważne ogłoszenie dla grupy VI !!!

Szanowni Rodzice grupy VI – SÓWKI MĘDRE GŁÓWKI

W związku z planowanym długotrwałym  zwolnieniem lekarskim nauczyciela w grupie V, pani Katarzyny Hazeńskiej jestem zmuszona wprowadzić konieczne zmiany w rozkładzie pracy nauczycieli na najbliższe miesiące.

Pani Joanna Garbarczyk przejmuje rolę nauczyciela prowadzącego pracę dydaktyczną i wychowawczą w grupie V, nadal ucząc języka angielskiego Wasze dzieci, natomiast pani Monika Kasińska pozostanie nauczycielem wiodącym i realizującym zadania wynikające z podstawy programowej wychowania przedszkolnego i prowadzącym zajęcia w języku niemieckim w grupie VI.

Obie nauczycielki będą pracowały  w godzinach od 8.30 do 15.30. i obie dostaną od stycznia wsparcie nowych nauczycieli zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu pracy.

Jednakże od 22 grudnia również pani Monika Kasińska będzie, z powodu złego stanu zdrowia, jakiś czas nieobecna i w tym czasie organizowane będą doraźne zastępstwa innych nauczycieli.

Bardzo Państwa przepraszam za kolejne zmiany i niedogodności, jednak wynikają one z sytuacji osobistych i zdrowotnych pracowników przedszkola, i są niestety niemożliwe do przewidzenia czy wcześniejszego zaplanowania.

Małgorzata Baszkiewicz – dyrektor przedszkola.