Różne dzieci lubią różne sposoby nagradzania

Szanowni Rodzice!

Kompleksowym i jakże ważnym tematem realizowanym w „Naszej bajce” są relacje społeczne i związane z nimi wzmocnienia pozytywne, które pomagają budować poczucie wartości w naszych pociechach. Zatem wzmacniaj! Pokazuj, jak ważne jest ono dla ciebie! Doceniaj jego starania! Znajdź w nim to, co najlepsze!

A skoro tak…

Rodzicu weź udział (już w czwartek, tj. 13.02.2020 r.) w naszych wspólnych działaniach.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz  na stronie „Naszej bajki”. Wejdź, przeczytaj, działaj!

1. Ciągniemy losy „niespodzianki” tuż po przyjściu do „Naszej bajki”.
  2. Zabieramy je ze sobą do domu, po czym wspólnie podejmujemy w tym obszarze działania, wypełniając je skrupulatnie.
  3. Przynosimy je (tylko nie zapomnijmy) w dniu następnym do przedszkola i przekazujemy wychowawcom grup.
  4. Wszystkie zebrane od Państwa informacje zwrotne zostaną wyeksponowane w przedszkolu. Pozwolą pokazać Państwa dzieciom, jak pięknie potraficie o nich mówić i jak są dla was ważne.