MEXICO – POLACO W „NASZEJ BAJCE”

Dnia 23 października 2020 r. w naszym przedszkolu miało miejsce magiczne wydarzenie.
Było to przedstawienie grupy pana Krzysztofa Gajewskiego pt. „Sancho i Pancho jako Mexico – Polaco”. Uczestniczyły w nim wszystkie grupy- od „Misiaków po Sówki” Inscenizacja było bardzo emocjonująca. Aktorzy zachęcali do wspólnej zabawy nie tylko dzieci, ale również panie. Z pewnością dostarczyła ona widzom niezapomnianych wrażeń. Artyści wchodzili w interakcje oraz zapraszali  milusińskich do wspólnych harców. Spektakl opowiadał o dwóch meksykanach, którzy podróżowali wraz  z dziećmi z ”Naszej bajki”. Zabrali ich do miasta Guadalajara na festiwal zespołu. El Mariachi, którego skład tworzyły odważne i chętne przedszkolaki. Dzieci były zachwycone, dostały stroje, instrumenty oraz nadano im meksykańskie imiona. Nasi mali muzykanci szybko poczuli klimaty meksykańskiej muzyki. Zabawie oraz uśmiechom nie było końca. Dzieci oraz panie były pod wielkim wrażeniem występu, który będzie rozbrzmiewał w naszych bajkowych serduszkach przez długi czas.