LEŚNY FESTIWAL

„Las kryje w sobie tajemnic bez liku,
nawet tuż obok ciebie, w tym małym gaiku.
Stare drzewa historie sprzed lat opowiadają,
zwierzęta z zaciekawieniem ich słuchają (…)”

W poniedziałek 2 listopada 2020 roku w sali gimnastycznej „Naszej Bajki” wszystkie przedszkolaki brały czynny udział w „Leśnym festiwalu”, aby móc się wykazać wiedzą i umiejętnościami, dotyczącymi leśnych zagadnień.
Dzieci spędziły miły poranek przy wierszach i piosenkach o tematyce jesienno – leśnej, którym towarzyszyły pląsy i akompaniamenty naszej pani –  rytmik.
Po występach artystycznych przyszedł czas na grupowe układanki, wśród których znalazły się liście, żołędzie, lisy, jelenie, tudzież inne borowe zwierzaki. Całości dopełniły zagadki tematyczne przygotowane przez „panie – konferansjerki”.
W atmosferze współpracy i wzajemnego zrozumienia czas naszym milusińskim minął niepostrzeżenie, a emocji nie było widać końca.