DZIECI LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI

Wszystkie przedszkolaki z „Naszej bajki” 25 listopada br. świętowały Dzień Pluszowego Misia.
Każde na swój sposób. Szczególnie bliski był on naszym milusińskim z grupy I, mianowicie „Misiakom – Przytulakom,” które już w swojej nazwie (jak da się zauważyć) mają ”misia”. Trwało to cały tydzień. Każdego dnia odbywało się wiele zabaw i atrakcji związanych z „Pluszowym Misiem”, np. konstruowanie 3 – elementowej układanki misiowej, taniec i śpiew do piosenki, pt. „Stary niedźwiedź mocno śpi” i ulubiona przez maluchy – ,, Trzecia godzina- niedźwiedź – łapie!!!” „Miś na krześle, pod krzesłem, za krzesłem i obok krzesła”, podczas której uczyły się położenia przedmiotu względem innego przedmiotu, malowanie farbą przy użyciu widelca – misiowej buźki i wreszcie w środę – „Kaczuszki Okruszki” przygotowały dla wszystkich przedszkolaków niespodziankę – misiową fotobudkę, aby każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Jak uczyniły, tak i zrobiły.

Nieodłącznym towarzyszem tego święta była wyśmienita zabawa i uśmiech od ucha do ucha.