Sportowa olimpiada w Szkole Podstawowej TAK

Szkoła Podstawowa TAK, od wielu już lat, jest organizatorem sportowych olimpiad, na które zaprasza dzieci z naszego przedszkola.   W tym roku również otrzymaliśmy takie zaproszenie więc, 10 października, Sówki Mądre Główki i Entliczki Pentliczki pojechały autokarami właśnie do tej szkoły, by w przestronnej, nowoczesnej i świetnie wyposażonej sali gimnastycznej uczestniczyć w sportowych zawodach i konkurencjach.   Imprezę rozpoczęła (o dziwo)  taneczna rozgrzewka poprowadzona przez nauczyciela w-f pana Łukasza. Zmagania wszystkich drużyn  przysporzyły, zarówno uczestnikom poszczególnych konkurencji jak i kibicom, wielu pozytywnych emocji.  Były: skoki w workach, różnorodne wyścigi w slalomach, hokej, a nawet przemieszczanie się na szczudłach, a więc lekko nie było!!! Ale co tam… grunt to świetna zabawa, choć trzeba przyznać, że dyplomy i puchary które otrzymaliśmy sprawiły iż poczuliśmy się dumni zarówno z naszych sportowych umiejętności jak również wspólnego, zespołowego działania.   Wróciliśmy do przedszkola w doskonałych humorach z nadzieją na zaproszenie za rok.