Dzień Dziecka z Fruzią i Zuzią.

W Dniu Dziecka do „Naszej bajki” przyleciały dwie wesołe pszczółki: Fruzia i Zuzia.

Radośnie bzyczały, fruwały, śpiewały i tańcowały po całej sali gimnastycznej, zapraszając wszystkie przedszkolaki w fantastyczną podróż do wyimaginowanych miejsc, w których czekało na dzieci wiele atrakcji, konkurencji, zabaw i niespodzianek. Na początku zabrały nas do Motylkowa, potem do Śmiechowa, następnie do Samochodowa, a wymyśloną podróż skończyliśmy w Skoczkowie. Zazwyczaj z podróży i wycieczek wracamy z pamiątkami. Tak też było i tym razem. Nasze pamiątki były jednak zupełnie wyjątkowe i naprawdę niepowtarzalne, bo wykonane przez dzieci zupełnie samodzielnie. Przedszkolaki zrobiły dla siebie stworka – potworka ze skarpetki J po czym Fruzia i Zuzia odfrunęły „gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie…”   Może wrócą do nas za rok.