Widowisko baletowe pt. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Dnia 23 października dzieci z grup IV, V i V wybrały się do szczecińskiej hali opery na widowisko baletowe pod tytułem “Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Było to wydarzenie niezwykle emocjonujące. Podziwialiśmy bajkową scenografię, którą tworzyły piękne tła i gra świateł, stroje – dopracowane z największą precyzją, ale przede wszystkim, delektowalismy się prawdziwie profesjonalną grą taneczną i aktorską wychowanków i absolwentów naszego przedszkola. Na scenie wystapiły bowiem Liwia Iwańska  i Różyczka Markowska.   Były wspaniałe!

Jest to dla nas powód do ogromnej dumy!
W niejednym sercu widzów tego spektaklu powstało małe – wielkie marzenie o występowaniu na deskach prawdziwej sceny.

Bo… „Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.”