Pomoc dla Piotrusia

Drodzy Rodzice i kochane Dzieci!

Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za to, że w przedświątecznej gonitwie znaleźliście odrobinę czasu i chęci aby stworzyć z nami piękne bożonarodzeniowe ozdoby, które dzięki pomocy przedstawicieli Rady Rodziców /paniom: Ani Żakowskiej – Żych, Ani Rosow, Wiktorii Groszak, Oli Szewczyk, Monice Duras, Agatce Szumilas/ zostały sprzedane na Przedszkolnym Kiermaszu Świątecznym. Cała kwota jaką udało nam się pozyskać 980zł zasiliła konto Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” pod opieką której znajduje się 12 letni Piotruś. Chłopiec miał być zupełnie zdrowym dzieckiem, jednak podczas porodu zdarzyła się tragedia – odkleiło się łożysko. Lekarze ratowali życie Piotrusia i jego mamy. Chłopiec był reanimowany przez 45 minut. Udało się go wyrwać śmierci, ale ta pozostawiła po sobie piętno w postaci ciężkiej niepełnosprawności. Chłopiec ma dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę, uszkodzony wzrok… Mimo swojego wieku – nie chodzi. Dopiero w ostatnim czasie zaczął wymawiać pojedyncze słowa. Bardzo ważna jest więc stała i intensywna rehabilitacja. Piotruś potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego, powinien również jak najczęściej wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne. Pani Olga wychowuje syna sama, dlatego potrzeby Piotrusia znacznie przekraczają jej zdolności finansowe. Postanowiliśmy zatem wspomóc Ją w walce o zdrowie synka.

Dziękujemy za wsparcie

w imieniu swoim, Piotrusia oraz jego mamy ????