Występ taneczny w szczecińskim Amfiteatrze

W dniu 11.06.2016 tancerze z grupy V i VI występowali jako reprezentacja naszego przedszkola podczas „Święta Konwalii” w Teatrze Letnim w Parku Kasprowicza. Jest to coroczny przegląd różnych form artystycznych wszystkich szczecińskich przedszkoli, na którym po raz kolejny daliśmy czadu!

Nasze wspaniałe dzieciaki pokazały na co je stać i przepięknym, na początku spokojnym a potem niezwykle energicznym i żywiołowym tańcem, scenografią /zwaną przez niektórych „meblościanką” ☺  / oraz strojami, przygotowanymi przez rodziców, przeniosły całą publiczność wprost na Dziki Zachód gdzie rządy przejęli Wojowniczy Indianie.

Występ naszych tancerzy spowodował wielki podziw wszystkich obecnych na widowni, a brawa i okrzyki nie milkły przez długi czas.