Poduszkowe kino zaprasza ponownie

Drodzy Rodzice
Kolejną bajką, którą zaprezentujemy w naszym PODUSZKOWYM   KINIE, mającą pomóc nam zrealizować, w atrakcyjny i przystępny dla dzieci sposób, roczny temat wiodący pod hasłem „Wartość z baśni płynąca” jest bajka pod tytułem „W głowie się nie mieści”.

Bajka ta będzie wstępem do zajęć o:  EMOCJACH,  które są bliskie każdemu człowiekowi,  i to zupełnie niezależnie od wieku tj. radość, strach, odraza, gniew, smutek.
Ponieważ bajka jest dość długa, seans dla maluszków zostanie podzielony i dzieci najmłodsze obejrzą go w czwartek i piątek czyli 27 i 28 października, natomiast wszystkie średniaki i starszaki zapraszamy do PODUSZKOWEGO KINA w piątek 28 października.

W związku z tym bardzo prosimy, aby Wasze dziecko przyniosło w tych dniach do przedszkola wygodną poduszkę, dzięki czemu w komfortowych warunkach wspólnie  obejrzymy bajkowy seans.