WYPOŻYCZAMY PRZEBRANIA I STROJE KARMAWALOWE

WYPOŻYCZAMY PRZEBRANIA I STROJE KARMAWALOWE
Szanowni Rodzice.
Zdając sobie sprawę z tego, że nie zawsze macie czas, chęci, czy po prostu wyobraźnię, by spełnić pragnienia Waszych pociech, które chcą uczestniczyć w karnawałowych balach w szalowych, wymarzonych, bajkowych strojach. Wiemy również, że czasami problem stanowi dla Was skompletowanie dziecku takiego stroju na przedszkolne prezentacje artystyczne, by ułatwić mu wejście w daną rolę i by poczuło się wyjątkowo.
Dlatego też w ramach dodatkowej oferty przedszkola umożliwiamy Państwu wypożyczenie, z naszej przedszkolnej kolekcji, karnawałowych strojów i przebrań tematycznych dla Waszych dzieci.
Koszt wypożyczenia stroju to 30zł. Uzyskane w ten sposób środki zasilą fundusze Rady Rodziców, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze bardziej uatrakcyjnić Waszym dzieciom pobyt w naszej placówce.
Zachęcamy Was do przeglądania naszej kolekcji, /www.naszabajka.pl oferta → oferta dodatkowa → wypożyczanie strojów/ która, mamy nadzieję, będzie systematycznie się poszerzać i wyboru dla swojego dziecka konkretnego stroju.
Zamówienia przyjmuje pani Basia Roczniak – pracownik obsługi w grupach starszaków. Płatność u dyrektora bądź intendenta przedszkola.

Invalid Displayed Gallery