Pasowanie na Zucha Przedszkolaka

„My Maluszki przyrzekamy być na medal PRZEDSZKOLAKAMI!”

jak też się stało 17 i 19 października 2015 roku. Wszystkie maluszki przedszkolakami się stały i to jakimi!

„Misiaki – Przytulaki” oraz „Kaczuszki – Okruszki” miały okazję zaprezentować się pierwszy raz w życiu przed szeroką publicznością i uwierzcie nam na słowo, nawet Teatr Narodowy nie powstydziłby się takich spektakli!
Oj działo się, działo – były wiersze, były piosenki, były tańce… ! A wszystkiemu towarzyszyły ogromne emocje.
Każdy mały przedszkolak złożył przysięgę i własnoręczny pod nią „podpis” w postaci odbitych dłoni.
Pani Dyrektor, zgodnie z tradycją „Naszej bajki”, pasowała każdego malucha na Zucha Przedszkolaka sławnym na całym świecie wielkim, kolorowym lizakiem a następnie wszystkie maluszki otrzymały na pamiątkę medal przygotowany przez grupy starszaków „Entliczki – Pentliczki” oraz „Sówki – Mądre Główki”.
Największą jednak atrakcją okazały się kolorowe balony, z którym każdy ZUCH „odleciał” do swojego domu.

Kaczuszki okruszki

Misiaki przytulaki