Szanowni Państwo

Witamy na stronie internetowej PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO ARTYSTYCZNO – JĘZYKOWEGO „NASZA BAJKA”.
Znajdziecie tu Państwo aktualne informacje dotyczące działalności placówki, obowiązujące dokumenty rekrutacyjne, opis oferty, a także komunikaty dla rodziców naszych przedszkolaków i żłobkowiczów.

Od września każdego roku szkolnego w „Naszej bajce” tworzymy nową grupę maluszków. Przyjmujemy wówczas dzieci 2,5 – 3 letnie.
Dzieci starsze przyjmujemy nie tylko od września ale również w trakcie roku szkolnego, oczywiście jeśli w grupach średniaków i starszaków mamy wolne miejsca.

Do placówki przyjmowane są również dzieci wymagające wczesnego wspomagania rozwoju.

Dla dzieci, które uczęszczać będą do naszej placówki od 01.09.2021r. wysokość czesnego to 1150zł. miesięcznie.

W ramach czesnego dziecko ma zapewnione pełne miesięczne wyżywienie,
uczestniczy we wszystkich zajęciach dydaktyczno – wychowawczych, realizowanych przez nauczyciela prowadzącego grupę przedszkolną, mających na celu pełną realizację założeń aktualnie obowiązującej podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz uczestniczy:

– 3 razy w tygodniu w nauce języka angielskiego,
– 3 razy w tygodniu w nauce drugiego języka nowożytnego (niemieckiego/włoskiego)
– 2 razy w tygodniu w zajęciach muzyczno – rytmicznych.

Przy podpisaniu umowy wymagana jest jednorazowa wpłata na Radę Rodziców w wysokości 250zł (dokładne informacje zawarte w umowie). O przyjęciu do placówki decyduje kolejność zgłoszeń. Rodzice dzieci już uczęszczających do „Naszej Bajki również muszą dostarczyć do nas dokumenty zgłoszeniowe, jako deklarację kontynuacji współpracy od 01 września 2021r.

Jeżeli chcą Państwo wstępnie zapoznać się z ofertą placówki, zapraszamy do obejrzenia zakładek „Wydarzyło się” i „Kronika Filmowa” . Choć nie da Wam to pełnego obrazu tego, co się u nas dzieje na przestrzeni roku szkolnego, to jednak od czegoś trzeba zacząć.

WYDARZYŁO SIĘ | KRONIKA FILMOWA

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani podjąć tę niezwykle ważną dla Waszego dziecka decyzję i wraz z nim rozpocząć wspólną przygodę z „Naszą bajką” zapraszamy do zapoznania się z dokumentami rekrutacyjnymi:

REKRUTACJA DZIECI