Przyjęcia urodzinowe

Jeśli chcecie wyprawić swojemu energicznemu Skarbowi naprawdę wyjątkową, ekscytującą i żywiołową imprezę urodzinową, dla całej przedszkolnej lub szkolnej paczki przyjaciół – zapraszamy do nas!

W każdą sobotę zorganizujemy dla Was urodzinki sportowe.
W ciągu dwóch godzin zabawy, dziećmi opiekować się będę dwie animatorki, zapewniając moc sportowych atrakcji przy porywającej muzyce. Z naszą pomocą dzieci własnoręcznie wykonają dla jubilata wyjątkowy prezent-niespodziankę, a na koniec porwą do wspólnej zabawy rodziców i opiekunów.
W trakcie imprezy przewidziana jest przerwa na poczęstunek (przygotowany przez Państwa we własnym zakresie).
W cenie, oprócz świetnej zabawy, oferujemy gotowe zaproszenia dla wszystkich gości oraz przygotowanie estetycznego miejsca na wspólny poczęstunek (obrusy, serwetki, naczynia jednorazowe dla dzieci, naczynia szklane na gorące napoje dla dorosłych).

Cena: 450 zł dla 25 dzieci.
Każde dodatkowe dziecko płatne 10zł.
Zapisów można dokonać pod numerem telefonu : 91/48 726 33.