„Alicja w krainie św. Walentego”

„Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ? – Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje”.

W przedszkolu na ul. Wojska Polskiego klimat walentynkowy rozsiewał się przez cały tydzień.
„Alicja w Krainie świętego Walentego” to projekt przez nas realizowany, który wywołał wiele pozytywnych uczuć, uśmiechów, miłych słów, powodów do rozmów o emocjach i przyjaźni – każdy z nas poczuł się kochany.

Tydzień poświęcony był budowaniu atmosfery do uroczystego świętowania WALENTYNEK dnia 14 lutego. A co się wydarzyło w tym czasie? Ci, którzy byli, to widzieli i oczy wielkie ze zdziwienia mieli. W sercach wszystkich miłość zagościła i do zabawy Alicja, Kapelusznik, Królik i Królowa wszystkich zaprosiła. Oj działo się, działo – nudno nie było nikomu. W tygodniu tworzyliśmy dla cichego przyjaciela rysunkowe prezent, by każdy z nas mógł być uśmiechnięty. Przedszkolny hall w bajeczne miejsce został zamieniony, bo pięknie był przystrojony. Od wejścia sentencje miłosne nas witały, byśmy wreszcie w fotobudce mogli zrobić sobie zdjęcia z gadżetami. Projekcja też filmu o Alicji była, bo przecież ona we własnej osobie do nas 14 lutego przybyła.

Popatrzcie, zobaczcie i podziwiajcie, bo takie czary tylko w Naszej Bajce!