CYRK LEŚNYCH ROBACZKÓW

Dnia 19 listopada 2021 r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne zaprezentowane przez aktorów ze Studia Teatralnego Krak-Art pt. „Cyrk leśnych robaczków”. Sceną zawładnęły owady! Mieszkańcy leśnej polanki byli poruszeni i zaniepokojeni dziwnym obiektem, który pojawił się na skraju lasu. Jak się później okazało, to pająk otworzył cyrk i szukał wśród owadów uzdolnionych artystów. Finałowym występem miał być konkurs talentów. Biedne owady nie wiedziały, że pająk wymyślił podstęp i w ten sposób chciał zwabić je w pułapkę… Kolorowe i muzyczne przedstawienie przeniosło dzieci w świat maleńkich owadów. W przedstawieniu poruszone zostały takie tematy jak bezpieczeństwo, współpraca, przyjaźń.