PASOWANIE NA ZUCHA PRZEDSZKOLAKA W MISIAKACH-PRZYTULAKACH!

Dnia 25 października 2021 r. w ,,Naszej bajce” odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Maluszki z ogromnym zapałem i radością zaprezentowały wierszyki z pokazywaniem i odśpiewały piosenki przy akompaniamencie naszej niezawodnej pani Magdy. Swoim tańcem i entuzjazmem pokazały, jak bardzo lubią chodzić do przedszkola i cieszą się ze wspólnych chwil spędzonych w gronie kolegów i koleżanek. Elementem głównym świętowani było ,,pasowanie” na zucha przedszkolaka dużym i kolorowym lizakiem, którego dokonała Pani Dyrektor. Następnie ,,Misiaki”, zamaczając swoją rączkę w farbie, przybiły ją pod słowami przyrzeczenia na pięknie ozdobionej tablicy – jako pieczęć :). Koledzy i koleżanki ze starszych grup przygotowały wspólny taniec i zaprosiły do niego nowo pasowane przedszkolaki jako gest przyjęcia do przedszkolnej społeczności. Dzieci otrzymały pamiątkowe ,,ordery” na znak wkroczenia na przedszkolną drogę. Świętowanie tego dnia nie miało końca, do późnych godzin popołudniowych z sali wydobywały się okrzyki radości i zadowolenia.