PIĄTEK PIĄTUNIO, PIĄTECZEK

Szanowni Rodzice,

w ostatnim czasie, coraz częściej zdarza się, że Wasze dzieci (nawet te najstarsze) przynoszą do przedszkola zabawki, a także inne przedmioty, w dniach innych, niż ustalony wspólnie PIĄTEK. Są przez to rozkojarzone, nie skupiają uwagi podczas ważnych, wspólnych zajęć dydaktycznych, poza tym przez cały czas pilnują swoich skarbów i kombinują, niejednokrotnie w poczuciu winy, jak tu usprawiedliwić niedotrzymywanie umów zawartych w grupie rówieśniczej.

Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą. Zwróćcie Państwo uwagę „co przemycają” Wasze pociechy, wychodzące co rano do przedszkola. Ujednolicajmy zasady służące wychowaniu, trzymajmy wspólny front, a przede wszystkim wdrażajmy dzieci do przestrzegania zasad i reguł nawet jeśli dotrzymywanie umów to dziś taki „pradawny” zwyczaj ????

Ponadto, PIĄTEK nie będzie przecież już tak wyjątkowym i oczekiwanym dniem ????

Z góry dziękujemy za współpracę.