ZUCHY MALUCHY na przedszkolnej scenie

Raz w roku w naszym przedszkolu odbywa się NIECODZIENNE święto.

Jest to święto tych najmłodszych przedszkolaków – Kaczuszek i Misiaków.

Niewiele ponad miesiąc wcześniej przekroczyli próg naszego przedszkola. Byli przestraszeni, niepewni i zagubieni. Jednak pod czujnym okiem i ciepłym sercem swoich Pań szybko rozkwitali i nabierali pewności. Aż nadszedł ten dzień i… po raz pierwszy wystąpili na naszej, przedszkolnej, scenie.

I chociaż publiczność była im bardzo przychylna, nagradzała ich gromkimi brawami i owacjami na stojąco, a na koniec uroczystości czekały na nich wspólne zabawy i prezenty od starszych kolegów, to i tak ten pierwszy raz kosztował ich wiele odwagi i samozaparcia. Ale…

Nikt nie uciekł!

Nikt się nie rozpłakał!

Śpiewali i tańczyli najpiękniej jak umieli!

Mimo, że część z nich miała dopiero 2, 5 roku, a pozostała część AŻ całe 3 lata to występowali jak starszaki.

I właśnie dlatego, z honorami, zostali przyjęci przez Panią Dyrektor w poczet ZUCHÓW PRZEDSZKOLAKÓW.

Pasowanie Kaczuszki Okruszki

Pasowanie Misiaki Przytulaki