Pierwsza rzecz na naszą przedszkolną aukcję – porcelanowa filiżanka do kawy

Jest to przepiękna, niezwykle delikatna filiżanka ze spodeczkiem do małej kawki. Wykonana ze śnieżnobiałej porcelany z ozdobnym złotym obrzeżem.  Sygnowana znakiem znakomitej wytwórni porcelany Roshenthal – B.R.C. Chantitty Germany.

Filiżanka ta ma dla mnie ogromną wartość – nie tylko rynkową, ale przede wszystkim sentymentalną.  Otrzymałam ją od męża i córek na 35 urodziny /a więc jest ze mną już 15 lat/ a miała już wówczas ponad 100 lat!!!  Gwarantuję, że poranna kawa wypita z takiej filiżanki smakuje wyjątkowo gdyż wyobraźnia podpowiada ilu osobom tak delikatna i krucha rzecz dała przez te wszystkie lata odrobinę przyjemności.   Ręcznie wykonana biała serwetka – gratis ????  Małgorzata Błaszkiewicz.

Cena wyjściowa 300,-

Jeśli macie Państwo coś co chcielibyście ofiarować na naszą przedszkolną aukcję prześlijcie zdjęcie wraz z opisem i ceną wyjściową na adres przedszkole@naszabajka.pl.

Cały dochód z aukcji zasili konto 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Do akcji tej przystąpiliśmy jako przedszkole po raz pierwszy więc ZRÓBMY TO RAZEM.