Przystępujemy do akcji 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szanowni Rodzice.

Kochane Dzieciaki.

Po raz pierwszy jako przedszkole przyłączyliśmy się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mamy nadzieję że stanie się to początkiem wieloletniej tradycji.

Dlatego w dniach od 8 do 12 stycznia 2018 w holu naszego przedszkola stać będzie sztabowa skarbona stacjonarna, którą każdy z Was może zasilić. Natomiast w dniach 10 i 11 stycznia będzie można zakupić wyjątkowe przedmioty dostarczone nam przez Was Rodziców oraz pracowników i przyjaciół „Naszej bajki”.

Jeśli macie coś co chcielibyście przekazać na ten cel, dostarczcie tę rzecz do nas do wtorku czyli 9 stycznia, określając cenę wyjściową/minimalną. Jeśli dana rzecz ma dla Was wartość sentymentalną lub jest z nią związana jakaś historia opiszcie ją i również dołączcie. Przedmioty, które nie znajdą nabywcy – zwrócimy darczyńcom.

Mamy nadzieję, że jak zwykle, możemy liczyć na Waszą pomoc w organizacji akcji i na Wasz liczny i hojny udział.

Zaangażujmy się w 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bądźmy po prostu razem!