KLUB ŚWIADOMEGO RODZICA – zapraszamy !

Szanowni Rodzice!

W ramach „KLUBU ŚWIADOMEGO RODZICA” rozpoczynamy cykl spotkań,  warsztatów i szkoleń dla chętnych rodziców.

Zatem uprzejmie informujemy, że dnia 15.11.2017 r. (środa) o godz. 16:00 w naszym przedszkolu odbędzie się pierwsze spotkanie. Tym razem dotyczyć ono będzie metody symultaniczno – sekwencyjnej prof. Jagody Cieszyńskiej, którą obecnie uczymy Wasze dzieci czytania we wszystkich grupach wiekowych. Na spotkaniu tym, poznają Państwo elementarne wiadomości dotyczące tej metody oraz przykłady ćwiczeń do pracy z dzieckiem w domu. Chętnych rodziców prosimy o zapisywanie się na listę, która znajduje się na tablicy przy wejściu do przedszkola (przy domofonie). Ilość miejsc jest tym razem ograniczona.

Serdecznie zapraszamy,

Rada Pedagogiczna „Naszej bajki”.