Rozpoczynamy REKRUTACJĘ na następny rok szkolny

Szanowni Rodzice dzieci obecnie uczęszczających do naszego przedszkola.

Rozpoczynamy w naszej placówce okres REKRUTACJI na następny rok szkolny .

Zatem uprzejmie Państwa informuję,  że w okresie od 01 lutego do 28 lutego 2017r. wszyscy chętni Rodzice dzieci obecnie uczęszczających do „Naszej bajki”  mogą  złożyć kartę i podpisać z dyrektorem stosowną umowę cywilno – prawną na rok szkolny 2017/2018.

Po tym terminie rozpoczynamy rekrutację dla dzieci „z zewnątrz”.Przypominam, że umowa zawarta w tym roku szkolnym obowiązuje do 31 sierpnia 2017r. i nie ulega automatycznie przedłużeniu.

Kartę zgłoszenia i umowę można pobrać z naszej strony internetowej lub wziąć w formie papierowej od dyrektora lub intendenta przedszkola.

Jednocześnie uprzejmie Państwa informuję,  że wysokość czesnego od nowego roku szkolnego dla dzieci uczęszczających obecnie do naszego przedszkola zwiększy się o 10% i wynosić będzie 770zł miesięcznie. Pozostałe opłaty, a więc: wysokość darowizny na Radę Rodziców, opłaty za zajęcia dodatkowe, ubezpieczenie  i wyżywienie pozostaną, w następnym roku szkolnym, bez zmian.

Małgorzata Błaszkiewicz – dyrektor „Naszej bajki”