Przedstawienie teatralne

– Miau! Miau!

– Któż to? Ojej! Jaka piękna kotka…

Takimi słowami rozpoczęło się przedstawienie teatralne pt. ,,Kotek”, które odbyło się dnia 25.11.2016 w naszym przedszkolu. Wspólnie przenieśliśmy się za granicę, do prestiżowej dzielnicy Londynu, gdzie bezdomna kotka szukała domu. Na swojej drodze napotkała Boba, który zgodził się przyjąć ją pod swój dach. Wtedy ich przygoda dopiero się zaczęła. Otóż kotka miała swój charakterek i nie godziła się na wszystko, co proponował Bob. Nie podobało jej się jedzenie, spała tylko na wygodnej kanapie, a swoje pazurki tępiła na nowej szafie. ☺ Z tego tez powodu Bob wielokrotnie wyganiał kotkę z domu i pryskał ją żartobliwie wodą. Lecz kotka była przebiegła i gdy Bob zasypiał, ona przejmowała inicjatywę. Ich perypetie rozśmieszały dzieci do łez, a zwroty akcji były naprawdę zaskakujące. Koniec końców Bob pogodził się w końcu z kotką i pozwolił jej… dosłownie -wejść sobie na głowę!

W rolę Boba wcielił się pan Marek Samborski, a kotkę zagrała pani Ola Czajka, oboje tworzący Agencję Artystyczną PIMPUŚ.   Za poruszenie problemu bezdomności zwierząt w sposób dostosowany do wieku i możliwości  przedszkolaków bardzo serdecznie aktorom dziękujemy !