Wypożyczamy przebrania i stroje karnawałowe

Szanowni Rodzice!
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze macie czas, chęci czy po prostu wyobraźnię, by spełnić pragnienia Waszych pociech, które chcą uczestniczyć w karnawałowych balach w szałowych, wymarzonych, bajkowych strojach. Wiemy również, że czasami problem stanowi dla Was skompletowanie dziecku takiego stroju na przedszkolne prezentacje artystyczne, by ułatwić mu wejście w daną rolę i by poczuło się wyjątkowo.
Dlatego też w ramach dodatkowej oferty przedszkola umożliwiamy Państwu wypożyczenie, z naszej przedszkolnej kolekcji, karnawałowych strojów i przebrań tematycznych dla Waszych dzieci.
Koszt wypożyczenia stroju to 20 zł. Wpłaty dokonać należy na konto Rady Rodziców. Zachęcamy Państwa do przeglądania naszej kolekcji, która, mamy nadzieję, będzie systematycznie się poszerzać i wyboru dla swojego dziecka konkretnego stroju.

Zamówienia przyjmują nauczyciele w grupach.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Błaszkiewicz – Dyrektor