„Zimowa opowieść”

Dnia 17.02.br na deskach teatru Naszej Bajki zagościli aktorzy teatru Krak-Art z Krakowa. Zaprezentowali dzieciom opowieść pełną przygód elfa Chichotka.

Owa postać często lubiła robić sobie żarty i kawały, co nie do końca podobało się mieszkańcom Krainy Magii. Pewnego razu Chichotek wyciął kawał Wróżce – zabrał jej różdżkę, i ta za karę zamieniła go w śmiesznego, niezdarnego pingwina, wysłała go też do Lodowej Krainy, gdzie rządzi Śnieżna Królowa. Nie jest zbyt miła dla mieszkańców. Dobry elf-pingwin spotyka smutnego renifera, który chciałby wrócić do domu. Postanawia mu pomóc. Za dobry uczynek Wróżka decyduje się odczarować pingwinka, by znów stał się elfem. Chichotek obiecuje nie robić więcej nieznośnych żartów i pomagać potrzebującym, bo daje to wielką radość wszystkim.
Nasze przedszkolaki podczas świetnej zabawy dostały prawdziwą lekcję bycia miłym, dobrym i pomocnym.