ZAKOŃCZENIE ROKU GR. IV „ENTLICZKI PENTLICZKI”

We wtorkowe popołudnie 13.06.2023r. o godz. 15:30 odbyła się uroczystość zakończenie roku przedszkolnego grupy „Entliczki Pentliczki”. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Wystąpiły pięciolatki, które piosenkami i wierszykami wzruszyły każdego. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie dzieci otrzymały z rąk pani Dyrektor dyplomy. Po części artystycznej przyszedł czas podziękowanie dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. Dziękujemy i widzimy się na kolejnych przedstawieniach w nowym roku szkolnym!