Pasowanie w grupie Kaczuszki Okruszki

19 października, w piękny, jesienny poranek, w naszym przedszkolu swoje wielkie święto miały dzieci z grupy Kaczuszek. Tego dnia Kaczuszki uroczyście dołączyły do grona Zuchów Przedszkolaków. To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło się od występu, w trakcie którego dzieci miały okazję zaprezentować swoje wokalno-taneczne umiejętności. Każda z Kaczuszek została pasowana przez Panią Dyrektor i odbiła swoją dłoń pod tekstem przysięgi. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowały również dzieci ze starszych grup, a następnie zaprosiły swoich młodszych kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy. Po uroczystości czekała na Maluszki jeszcze jedna niespodzianka – zabawa balonami, która stała się nieodłączną tradycją pasowania w naszym przedszkolu.