Szanowni Rodzice,

z ogromną przyjemnością odnotowaliśmy fakt, iż zgłosiliście nas Państwo do „Plebiscytu Edukacyjnego 2023”,  którego organizatorem jest Głos Szczeciński i Głos Koszaliński Polska Press sp. z o.o. i to aż w dwóch kategoriach … Przedszkole Roku oraz Dyrektor Placówki Edukacyjnej!

Jak podkreślają organizatorzy „niniejszy plebiscyt jest formą uhonorowania i wzmocnienia lokalnej lub regionalnej społeczności na łamach tytułów prasowych publikowanych w Internecie i poza nim, które umożliwiają zaprezentowanie członków tej społeczności szerszemu kręgowi odbiorców i wyróżnienie zasłużonych dla tej społeczności osób lub w inny sposób się wyróżniających”.

Tak też odebraliśmy tę nominację zatem sprawiła nam ona ogromną przyjemność!!!

Głosowanie na laureatów plebiscytu odbywa się na dwa sposoby: za pomocą płatnego SMS Premium lub za pomocą również płatnego tzw. KLIK-a oddanego na stronie wybranego Serwisu przez osobę będącą zarejestrowanym użytkownikiem jednego z Serwisów będących własnością Organizatora i posiadającą ważne konto w tym Serwisie.

Szanowni Państwo,

bardzo doceniamy wagę gestu jakim nas obdarzyliście nominując nas do tego plebiscytu.

Zdajemy sobie również sprawę z tego jak ważna w dzisiejszych czasach jest obecność i dobra opinia w Internecie oraz na łamach portali prasowych, gdzie najczęściej szukają nas nasi potencjalni klienci.

Zwracamy się jednak z prośbą byście, zamiast głosowania w ramach wzmiankowanego plebiscytu, zechcieli wyrazić się o nas i naszej pracy zamieszczając w kilku słowach swoją opinię właśnie we wszechobecnym Internecie zupełnie bezpłatnie. Da nam to równie dużo satysfakcji, a jednocześnie ugruntuje opinię o naszych placówkach w środowisku lokalnym.

Przedszkole – Wojska Polskiego
Żłobek – Szczecin