„Świętowania nigdy dosyć….”

W naszym przedszkolu w dniach od 1-6 czerwca odbywało się bardzo hucznie i radośnie ŚWIĘTOWANIE DNIA DZIECKA. Odwiedzili nas najznakomitsi goście z różnych bajek: Wilk z bajki o „Czerwonym Kapturku”, Czarownica z „Jasia i Małgosi”, i jeszcze, pewien zielony smok z dużym ogonem, zwany Smokiem Wawelskim. Ich zadaniem było odczarowanie złych postaci i ukazanie dobroci, życzliwości i pożyteczności każdego bajkowego bohatera. Wilk zaprosił dzieci do gimnastyki na świeżym powietrzu. Czarownica zdradziła przedszkolakom przepis na czarodziejską sałatkę owocową, a smok pokazał dzieciom wiele ciekawostek o dzisiejszych smokach – jaszczurkach i przeprowadził ogniowe eksperymenty. Tego dnia, za sprawą Pani Karoliny poznaliśmy co to jest Agama brodata, Mamy nadzieję, iż nasze przedszkolaki zapamiętają taki dzień na długi czas.