Oferta nauki pływania na basenie w Naszej Bajce w Bezrzeczu

Szanowni Rodzice.

Poniżej OFERTA NAUKI PŁYWANIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW z NASZEJ BAJKI

W roku szkolnym 2022/2023 zajęcia odbywać się będą w CZWARTKI. Zaczynamy już 06 października 2022r.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

– wyjazd z przedszkola o godzinie 14:00, zajęcia na basenie 14:30-15:15

GRUPA PŁYWAJĄCA
(dzieci pływające w Szkole Pływania Plum w zeszłym sezonie lub uczęszczające na naukę pływania na innym basenie)

– wyjazd z przedszkola o godzinie 14:50, zajęcia na basenie 15:15-16:00

Dzieci będą odbierane z przedszkola Nasza Bajka przez pracowników Szkoły Pływania PLUM i przewozone busem na basen. Po zakończeniu zajęć lekcji z basenu przy ul. Aloesowej 17, Bezrzecze, dziecko odbiera RODZIC lub upoważniona przez niego osoba. Warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach i wydanie go z przedszkola pracownikom Szkoły Pływania PLUM jest podpisanie stosownej umowy (dostępnej w formie papierowej w przedszkolu).

Cena jednostkowa 65zł. Zajęcia płatne w systemie miesięcznym.

Chętnych zapraszamy do zapisów pod nr tel: 785222020 lub przez FB: Plum Szkoła Pływania Bezrzecze, mesenger