Podsumowanie finału WOŚP

Chciałabym z przyjemnością i nieskrywaną dumą poinformować wszem i wobec, że tegoroczna edycja W ❤️ ŚPNaszej bajce zebrała aż 6 700 z licytacji ora 329 zł z puszek co daje 7 029 zł, które popłynęły w tym roku na oddziały laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

Jak zwykle bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w naszą akcję przekazując cudowne fanty oraz tym, którzy zacięcie licytowali!

W tym roku największą kwotę zebrała Pani Martynka oferując… SIEBIE na wyłączność dla Waszych dzieci ? Jej licytacja zebrała aż 1 320 zł.

Na drugim miejscu na podium stanął Pan Adam Szewczyk, który oddał nam swoje serce a nawet dwa ? serce z dziurą oraz dorobione na zamówienie serce bez dziury zebrały 600 zł.

Na trzecim miejscu znalazła się Mama Filipka, której rękodzieła w postaci czapeczek, szaliczków, gumek do włosów i maseczek zebrały aż 510 zł. Tutaj zacięta walka toczyła się i maseczkę ze Spider – manem oraz Batmanem, żaden z naszych przedszkolnych super bohaterów nie chciał odpuścić ?

Tuż za podium znalazły się masaże od pani Madzi – mamy Nadusi zbierając 440 zł. Zapewniam, że osoby, które wylicytowały te zbiegi nie pożałują ?

Najbardziej zaciekła walka do ostatniej sekundy (tak tato Jasia, wciąż nie mogę przeboleć, że mnie tata przelicytował  ?) dotyczyła wyjazdu na strzelnicę.
Czyżby brakowało nam mocnych wrażeń? ?

Liczy się każdy grosz oraz każdy fant, który wziął udział w naszej akcji.

Nie ma znaczenia czy coś zostało wylicytowane za 5 czy za 1 500 zł, ważne jest, że nawet w tak trudnych i niepewnych czasach umiemy się zmobilizować i zagrać wspólnie w najpiękniejszej orkiestrze – Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!

Do końca świata i jeden dzień dłużej!