PLASTYCZNY KONIEC ROKU W NASZEJ BAJCE

Ach, jak ten rok szybko minął. Tak wiele za nami, a przed nami: ho, ho, ho i jeszcze więcej. Z racji zbliżającego się końca roku 2020 i przygotowań do sylwestrowej zabawy, dzieci z grup: Misiaków Przytulaków i Kaczuszek Okruszek postanowiły połączyć siły i podczas wspólnych zajęć wykonały pracę plastyczną, pt.,, Przygotowanie do końca roku – fajerwerki”. Radosna zabawa zdawała się nie mieć końca, gdyż dzieci poznały nową technikę, jaką jest- stemplowanie farbą przy użyciu pociętych rolek po papierze toaletowym. Najpierw, na twarzach naszych milusińskich pojawiało się wielkie zdziwienie:,, że jak?! „… farba, rolka?!”, ale jak to w przedszkolu bywa, każde dziecko potrafi zamienić się w artystę i nieważne jakimi narzędziami pracuje. Przedszkolaki z. ogromną radością i entuzjazmem oglądały wykonane przez siebie arcydzieła!