„MAM TĘ MOC” – NA PRZEDSZKOLNEJ SCENIE

Dnia 3 grudnia 2021 r. w naszej placówce odbyło się przedstawienie pt. ,,Lodowa Kraina” wystawione dla nas przez aktorów teatru Krak-Art z Krakowa.

Sztuka przygotowana została na podstawie znanej dobrze dzieciom bajki. W odległej krainie Arendelle wspaniałe królestwo słynęło z długo skrywanej tajemnicy. Mieszkały tam dwie siostry, które bardzo się kochały, jednak zły czar sprawił, iż żyły one z daleka od siebie. Historia przeniosła wszystkie przedszkolaki w świat pełen magii, lodu i śniegu… Spotkaliśmy bałwanka Olafa, którego niegdyś ulepiła Elsa, za czasów wspólnych zabaw z Anną. Bajka ukazała dzieciom głęboką prawdę o tym, że prawdziwa miłość potrafi pokonać największe mrozy i rozgrzać ,,zmarznięte” serca, nie tylko te skute lodem, ale też te zmarznięte zawiścią i nienawiścią. Aktorzy zaprosili dzieci do wspólnego śniegowego marszu, tańca i pląsów przy radosnej muzyce.

,, Tylko wielka miłość…
…może rozpuścić lód w sercu.”