Festyn Baśniowy

Serdecznie zapraszamy całe rodziny naszych obecnych przedszkolaków, absolwentów „Naszej bajki” z bliska i daleka, a także okolicznych mieszkańców na Festyn Baśniowy w Przedszkolu Niepublicznym Artystyczno – Językowym „Nasza bajka”.

Data: 19.06.2021r
Godziny: 11.00 – 14.00
Adres: ul. Wojska Polskiego 211 w Szczecinie

Festyn rozpocznie się od przedstawienia teatralnego w wykonaniu rodziców i nauczycieli pt. „Kopciuszek”. W programie przewidziane są konkurencje sportowe i zabawy na powietrzu dla małych i dużych. Będzie można również zakupić wiele smakowitości.

Dzieci zachęcamy do przebrania się w stroje zgodne z tematyką przedstawienia, a rodziców bardzo prosimy o zabranie ze sobą obuwia sportowego!

Wstęp bezpłatny! – Lecz z własnym bidonem lub kubeczkiem na napoje 🙂 . Przyłączamy się do akcji #ZWŁASNYMKUBKIEM. Każdego roku, na całym świecie zużywa się kilka miliardów jednorazowych kubków. To odpad trudny do poddania recyklingowi, więc z każdym napojem w papierowym lub styropianowym kubku rośnie góra odpadów. Zadbajmy razem o nasze środowisko i ograniczajmy liczbę odpadów!

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrych nastrojów i uśmiechów na twarzach 🙂