BYŁ RAZ BAL…

Dnia 10 lutego br. w „Naszej bajce” odbył się bal karnawałowy pt. „Mikołaj i lampa Aladyna”.
Dzieci zostały przeniesione w magiczny świat zaczarowany przez Dżina oraz jego kompana, Świętego Mikołaja. Niewątpliwie przyczyniła się do tego wspaniała dekoracja, światła i to, że każdy z milusińskich przyniósł swoje ulubione przebranie. Na przedszkolnym korytarzu spotkać można było arabskie księżniczki i książęta, superbohaterów, czarodziejów i wiele innych fantastycznych postaci. Nasze ciocie również stanęły na wysokości zadania i ubrały się wyjątkowo na tę właśnie okazję. Wszystkie grupy przedszkolaków wyśmienicie bawiły się przy akordach muzyki Wschodu. Nie zabrakło przy tym również mnóstwa atrakcji. Jednym słowem: „To trzeba umieć, młodość musi się wyszumieć.”