Rysunek dla Bohatera w koronie

Kochani.

Jak już pewnie wielu z Was wie, na Facebooku od jakiegoś czasu trwa super inicjatywa.

Dzieci rysują obrazki dla cichych superbohaterów. Nie chcemy Wam narzucać dla kogo ma być rysunek, bo dla jednego dziecka to jest babcia, która piecze ciasta dla swoich wnuków które siedzą w domu na kwarantannie, dla innego dziecka będzie to pani w sklepie, jeszcze ktoś swoją pracę zadedykuje lekarzowi a inni…. No właśnie.

Każdy w tej trudnej sytuacji ma swojego superbohatera. Niech Wasze dzieci wykonają obrazek dowolna techniką, później jeśli potrafi to niech go podpisze, a jeśli nie potrafi pisać to wy drodzy Rodzice im pomóżcie.

Następnie zróbcie proszę zdjęcie Waszego wspólnego dzieła i wyślijcie do nas na adres agata.szumilas@naszabajka.pl.

My dodamy je na Facebooku naszego przedszkola.

A wy jeśli chcecie to dodajcie na Facebooku Rysunek dla bohaterów (Drawing for the heroes).

Wierzę w Waszą moc i zaangażowanie.