Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo

W związku z zaistniałą sytuacją (decyzją premiera o zamknięciu żłobków, przedszkoli i wszystkich innych placówek edukacyjnych), informujemy Państwa uprzejmie, że mimo nieobecności Waszych pociech w „Naszej bajce,” my, „jesteśmy na posterunku” i nadal do Waszej dyspozycji. Obecnie, mając na uwadze zdrowie naszych wychowanków, Was- rodziców i wszystkich pracowników placówki, zgodnie z dyspozycją sanepidu,  dezynfekujemy dokładnie wszystkie przedszkolne pomieszczenia, meble, sprzęty i zabawki.  Pamiętamy o naszych przedszkolakach, bez których przedszkole  jest teraz bardzo ciche i naprawdę smutne Dlatego, abyśmy nie tracili kontaktu, jak również, by pewne treści przedszkolnej podstawy programowej były utrwalane przez dzieci, nasi nauczyciele będą opracowywać i sukcesywnie przesyłać Państwu pakiety materiałów, które pomogą wspólnie to zadanie zrealizować. Ułatwią Wam również zagospodarowanie czasu wówczas gdy nuda zacznie dawać się wszystkim we znaki, a rodzicielska inwencja i kreatywność chwilowo się wyczerpią.

Korzystajcie zatem z naszego linka do strony, https://drive.google.com/drive/folders/1TmZsLXk7eyb4ZJVU2ILwQJbrZp-juYea?usp=sharing

Wykorzystajcie zamieszczone tam materiały dydaktyczne, tj. rymowanki, wierszyki, piosenki, kolorowanki, uzupełnianki itp., utrwalające wiedzę i umiejętności naszych przedszkolaków, a także pomysły na wspólne spędzanie czasu, tak by bawić się ucząc, a uczyć się bawiąc.  Będzie nam miło jeśli podzielicie się swoimi pomysłami na twórcze spędzanie czasu w domu. Prześlijcie je, a powiększą naszą kolekcję.

Drodzy Rodzice – zadbajcie teraz o zdrowie własne i Waszych dzieci, a wspólnymi siłami zadbajmy o ich dalszy, harmonijny rozwój.

Cytując słowa W. Szymborskiej
„Czemu ty się, zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś – a więc musisz minąć.Miniesz – a więc to jest piękne”
– w czasie niepokoju – zarażajmy się wyłącznie spokojem.

Pozdrawiam, życząc cierpliwości, wzajemnej życzliwości i co oczywiste – zdrowia.
Małgorzata Błaszkiewicz – dyrektor „Naszej bajki”