Rozpoczynamy REKRUTACJĘ na kolejny rok szkolny.

UWAGA! UWAGA!

Szanowni Państwo, ozpoczynamy REKRUTACJĘ na następny rok szkolny.

Przed podjęciem takiej decyzji warto wcześniej umówić się telefonicznie na spotkanie ze mną, abym mogła osobiście:

• przedstawić Państwu koncepcję pracy naszej placówki,
  • oprowadzić po budynku i terenie przedszkola,
  • odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania,
  • zaprosić na pierwsze spotkanie organizowane dla wszystkich nowych rodziców,
  • oraz zaprosić Was i Wasze pociechy na cykl spotkań adaptacyjnych, organizowanych w maju i czerwcu w naszej placówce.

Następnie należy pobrać ze strony internetowej www.naszabajka.pl /rekrutacja, jak być z nami/ kartę zgłoszenia dziecka i umowę cywilno-prawną, dokładnie je przeanalizować, a następnie wypełnione i podpisane dostarczyć do naszego przedszkola.

Wysokość czesnego to 980zł. miesięcznie.

W ramach czesnego dziecko:

• ma zapewnione pełne miesięczne wyżywienie,
  • uczestniczy we wszystkich zajęciach dydaktyczno – wychowawczych realizowanych przez nauczyciela prowadzącego grupę przedszkolną, mających na celu pełną realizację założeń aktualnie obowiązującej podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz uczestniczy:
  • 3 razy w tygodniu w nauce języka angielskiego,
  • 3 razy w tygodniu w nauce języka niemieckiego,
  • 2 razy w tygodniu w zajęciach muzyczno – rytmicznych.

Przy podpisaniu umowy wymagana jest jednorazowa wpłata na Radę Rodziców w wysokości 250zł.

Od 1 kwietnia o przyjęciu do placówki decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam serdecznie Małgorzata Błaszkiewicz – dyrektor „Naszej bajki”

Tel. 91/48 726 33